Ordinační hodiny

Po 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
Út 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
St 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
Čt 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
So 10:00 - 12:00 Zavřeno
Ne Zavřeno

Rozpis služeb lékařů

Státní svátek

V pondělí 28.9.2020 je Státní svátek a kliniky budou tradičně zavřené. Nezoufejte však, jak je u nás dobrým zvykem, budeme Vám k dispozici v rámci pohotovosti na telefonu Havlíčkův Brod +420 724 704 470 a Chotěboř +420 602 283 2­90. Akutní případy tedy budou po dohodě ošetřeny, jinak platí po zbytek týdne naše ordinační hodiny a obvyklý rozpis služeb.

Počasí má bát prý takové, že by „ani psa nevyhnal“, ale věříme, že i přesto si najdete zábavu a volno si náležitě užijete.

Podzim je tady a blechy útočí...

Opět je tady podzim a BLECHY opět útočí… A jsou i tam, kde byste je opravdu nehledali. Není den, abychom neřešili případ související s blechami a to i u zvířat, která nikdy nebyla venku. Vylizování srsti, zvracení a průjem mohou být mnohdy způsobeny právě blechami. Nepodceňujte na podzim terapii proti blechám a přijďte si do ordinace pro vhodný přípravek. larvičky blech dokáží čekat v prostředí i 8 měsíců, je tedy vhodné mít své mazlíčky stále pod antiparazitární ochranou. Více o blechách na našich stránkách v sekci články nebo poradenství.

Novinky

Je tady nový školní rok a u nás je pár novinek!

  • Paní doktorka Prchalová se nyní jmenuje Rajdlová
  • Pan doktor Žák se vrací po výpomoci u nás zpátky na Moravu
  • Paní doktorky Novotná, Vondráčková a Šubertová (Plodíková) nastupují i se svými malými posilami zpátky do práce
  • náš team bude opět výhradně dámský, pod vedením hlavního náčelníka

Nový rozpis služeb najdete na webu https://www.vethb.cz/rozpis-sluzeb https://www.veterinachotebor.cz/rozpis-sluzeb.

Ordinační hodiny zůstávají stejné a stejně tak prozatím i pohotovost.

Havlíčkův Brod Po Dopo MVDr. Rajdlová Odpo MVDr. Šťastný Út Dopo MVDr. Šubertová Odpo MVDr. Rajdlová St Dopo MVDr. Rajdlová Odpo MVDr. Vondráčková Čt Dopo MVDr. Šubertová Odpo MVDr. Rajdlová Pá Dopo MVDr. Rajdlová Odpo MVDr. Rajdlová So Dopo viz aktuální rozpis služeb Ne zavřeno-pohotovost

Chotěboř Po Dopo MVDr. Novotná Odpo MVDr. Rajdlová Út Dopo MVDr. Novotná Odpo MVDr. Kovaříková St Dopo MVDr. Kovaříková Odpo MVDr. Šťastný Čt Dopo MVDr. Kovaříková Odpo MVDr. Šťastný Pá Dopo MVDr. Novotná Odpo MVDr. Šťastný So Dopo viz aktuální rozpis služeb Ne zavřeno-pohotovost

Povinnost nosit roušky

Podle nařízení vlády prosíme naše klienty o shovívavost a dodržování nařízení nosit v prostorech kliniky roušku. Věříme, že společně vše zvládneme a brzy bude život jako dřív…

Rozšiřujeme team, prosíme, sdílejte!

Nedávno jsme díky inzerátu na našich stránkách našli pro provozovnu v Havlíčkově Brodě skvělou sestřičku Radku, tak využijeme sílu internetu i pro hledání nové kolegyně nebo kolegy především pro provozovnu v Havlíčkově Brodě!

Náš team se sice rozrůstá o malé pomocníky, ale někteří kolegové náš team posílili jen na dobu určitou. MVDr. Jiří Žák s námi bude do konce září a abychom byli schopni držet chod obou pracovišt s nabídkou plné pohotovosti, na kterou jste u nás zvyklí, musíme se poohlédnout po dalším kolegovi.

Potřebujeme tedy kolegyni nebo kolegu do nepohody, veterinární lékařku nebo veterinárního lékaře. Absolventa rádi zaučíme! Nabízíme práci s fajn kolektivem, samostatnost ale zároveň i podporu a milé klienty, kteří jsou zvyklí na příjemné chování.

Neváhejte nás kontaktovat nejlépe na email martina.plodikova@centrum.cz nebo na Facebook.

Za sdílení budeme rádi!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace