Ordinační hodiny

Po 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
Út 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
St 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
Čt 9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
9:00 - 11:00 14:00 - 18:00
So 10:00 - 12:00 Zavřeno
Ne Zavřeno

Rozpis služeb lékařů

Otevírací doba o Velikonocích

Následující víkend nás čekají velikonoční svátky a kliniky budou tradičně otevřeny v sobotu v běžném provozu, nicméně v pátek a v pondělí bude Zavřeno. Mimo ordinační hodiny nás v případě potřeby vyhledat POHOTOVOST kontaktujte Chotěboř na tel. +420602283290 a Havlíčkův Brod +420724704470.

Přejeme Vám klidné svátky plné pohody s Vašimi mazlíčky.

Klíšťata jsou již aktivní

Jaro je pomalu tady a už asi dva týdny se potýkáme na klinice s náporem klíšťat. Nezapomeňte chránit vaše chlupaté mazlíčky vhodným přípravkem, s jehož výběrem Vám rádi poradíme. Máme k dispozici tabletky působící jeden měsíc, tři měsíce nebo pipetky (kapičky za krk), které mají i repelentní účinek. V případě zájmu je možné zakoupit i obojek.

Výběrem vhodné antiparazitární ochrany chráníte nejen své psy a kočky, ale i sebe před nákazami přenášenými klíšťaty. Jednou z možných cest nakažení je totiž kontakt s klíštětem přisátým na zvířeti.

Ukraine

We offer to the refugees coming from the Ukraine following free care for their pets:

 • free clinical exam and basic emergency treatment
 • free EU pet passport and microchip if necessary
 • free vaccination and deworming
 • in individual cases we will consider free laboratory exams and a free CT exams.

Patients must contact first the clinic staff so we can list them between the appointments during the day. The clients have to prove their refugee status by showing imigration date on passport only. If possible, we ask clients to arrange an escort and translator and prepare their address in the Czech Republic.

біженцям, які прибули з України, ми пропонуємо безкоштовний догляд за їхніми домашніми тваринами:

 • безкоштовний клінічний огляд та базова невідкладна допомога
 • безкоштовний паспорт тварини ЄС та мікрочіп, якщо необхідно
 • безкоштовна вакцинація та дегельмінтизація
 • в окремих випадках розглянемо безкоштовні лабораторні обстеження

Пацієнти повинні спочатку зв’язатися з реєстрацією, щоб ми могли перерахувати їх між прийомами протягом дня. Клієнти повинні підтвердити свій статус біженця, вказавши лише дату міграції в паспорті. Якщо можливо, ми просимо клієнтів організувати супроводу та перекладача та підготувати їх адресу в Чехії.

Nabízíme uprchlíkům přicházejícím z Ukrajiny následující bezplatnou péči o jejich domácí mazlíčky:

 • klinické vyšetření zdarma a základní pohotovostní ošetření
 • v případě potřeby zdarma EU pet pas a mikročip
 • očkování a odčervení zdarma
 • v jednotlivých případech zvážíme bezplatné laboratorní vyšetření.

Klienti musí nejprve kontaktovat zaměstnance kliniky, abychom je mohli zařadit do našeho denního plánu. Klienti musí prokázat svůj status uprchlíka tím, že uvedou datum imigrace pouze v pasu. Pokud je to možné, prosíme, aby si klienti zajistili doprovod a překladatele a připravili si adresu pobytu v České republice.

Kastrace králíků

V posledních letech roste popularita pet králíčků. Jedná se o mazlíčky, kteří jsou nedílnou součástí naší domácnosti a členem rodiny. Často tedy v ordinaci musíme řešit i situace, kdy jsou králíčci buď ohroženi na životě, nebo se doma projevují agresivně.

Proto je naším cílem poskytnout králičím pacientům co nejlepší péči a zabezpečit plné zdraví do vysokého věku. Jednou z doporučených metod může být i preventivní kastrace. Je to chirurgický zákrok, díky kterému se králici dožívají vyššího věku a jsou mazlivější.

Více se dočtete v našem novém článku v sekci Články nebo Poradenství.

Pomozte s námi

Pokud chcete pomoci opuštěným kočkám, můžete se zapojit do projektu Kočkorváči.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace